Oznámenia o konaní slávy

Svadobne oznamenia si momentálne môžete vyberať z danej ponuky a potom po desiatom januári si ich aj môžete objednať. Vlastne objednávky môžete spraviť aj priamo teraz, no budú vybavované až po desiatom januári, pretože v dôsledku aktuálnej situácie majú zatvorené tak ako asi aj všetky podobné obchody a prevádzky. Takéto oznámenia však iste nie sú príliš akútne, pretože v januári veľa svadieb ani nebýva a momentálne asi ani nemajú kde bývať, keďže je situácia s koronavírusom dosť vyhrotená a kritická. Takže si smelo prezerajte danú ponuku, objednávajte a potom sa vám budú iste venovať. Takto si aspoň v pokoji cez sviatky vyberiete to, čo budete chcieť a nebudete musieť nad tým premýšľať cez rok, keď bude dosť veľa inej práce a čas vám bude chýbať na iné veci.

love-3990000_1920

Nikto nevie ako to bude s danou situáciou s kovidom, no myslíme si, že vďaka očkovaniu sa to dostane na celkom znesiteľnú úroveň tak ako aj ovčie kiahne, osýpky a podobné choroby, ktoré takmer úplne vymizli z ľudskej populácie. Dovtedy mala ľudská rasa čo robiť, aby ich prekonali, no a dnes môžeme byť rady, že sme sa ich zbavili. Môžeme ďakovať všetkým, čo vyvinuli dané vakcíny a aj tým, čo i len trošku tomu napomohli. Ale to už som odbočila od témy svadby – na jar sa ešte možno svadby nebudú môcť konať, ale v takom lete už iste budú povolené, takže si ju pokojne naplánujte aj v horúcom lete.

wedding-588436_1920

Dôležité ani tak nie je to, či tam budete mať všetko dokonalé, ale či tam budete mať ľudí, ktorých chcete mať v daný okamih pri sebe. To je na tom to podstatné. Preto myslite na to, že niektorí starí rodičia tu už nemusia byť, keď sa vám bude zdať, že je situácia dokonalá. Takto sa radšej zoberte aj na rýchlo (verte mi, že sa svadba dá vybaviť celkom dosť rýchlo) a majte tam tých ľudí, ktorých tam chcete mať. Veci nie sú podstatné, ľudia sú to na čom záleží.

3/5 - (1 vote)