UV LED gély

Blížia sa Vianoce a vy chcete mať všetko dokonalo a perfektne urobené. Upratať, napiecť a pripraviť všetko. Priviesť milión drobností k dokonalosti, aby najkrajšie sviatky v roku, boli skutočne tými najkrajšími v každom smere. Nezabúdajte ale aj sami na seba. Dopriať si krásnu vizáž a cítiť sa skvele, je snom každej z nás. Práve preto vám d-nails.sk ponúka milión drobností, pre vašu dokonalú manikúru. Pozrite si na d-nails ponuku skvelých potrieb pre vaše gélové nechty a vyberte si. Nech nežiaria iba svetielka na vianočnom stromčeku,ale nech žiaria aj vaše krásne nechty. Gélové nechty ponúkajú milión možností ich zdobenia. Práve na d-nails.sk nájdete množstvo krásnych UV LED gél lakov, ktoré vás určite oslovia svojou kvalitou a v neposlednom rade aj svojimi krásnymi farbami.

dokonalá manikúra

D-nails.sk vám ponúka možnosť urobiť si krásne nechty, ktoré zažiaria počas celých sviatkov. Dobre urobené manikúra a dobre urobené gelové nechty vydržia aj štyri týždne. Práve preto neváhajte a pozrite si ponuku na d-nails. Aranžujte vianočnú tabuľu s krásne urobenou manikúrou na vašich rukách. Nájdete tu množstvo UV LED gélov ktoré sú vo viacerých variantoch a vy si môžete vyberať z viacerých objemov.

vzorky gél lakov

S kvalitnými UV LED gélami od d-nails.sk už nebudete strácať čas pri modelácii vašich gélových nechtocu. Novinka UV LED – EXTREME COVER PRO MAKEUP- MILKY WHITE – 50g, jedná sa o kamuflážny UV LED gél, ktorý je vhodný pre začiatočníčky ale aj profesionalky a preto neváhajte a objednajte si tento perfektný UV LED gel. Gél, ktorý obsahuje špeciálnu formulu, a teda formulu LOW HEAT, ktorá zabraňuje pocitu pálenia. Celková modelácia gélových nechtov s týmto UV LED gélom je podstatne kratšia a vy tak môžete zvyšný čas využiť efektívnejšie. Či už si tieto nechty budete týmto UV LED gélom robiť sami doma, alebo vám ich bude robiť vaša nechtárka, každopádne budete nadmieru spokojné. Pozrite si celú ponuku UV LED gélov a ostatných produktov pre vaše gélové nechty na d-nails.sk.