Zmena štýlu

Manželský alebo partnerský život sa príchodom detí dosť zmení. Všetko naberie úplne iné rozmery ako by si človek predstavoval. Máme predstavy, že budeme všetko stíhať a život aj s bábätkom nám pôjde celkom ľahučko. Opak môže byť pravdou. Záleží od povahy dieťaťa. Môžeme ho mať tak náročné, že o druhom ani nebudeme uvažovať. Nie to ešte uvažovať o nejakých sexuálnych aktivitách pri tak malom bábätku. Máme skôr pocit ako keby vycítilo, keď sa chceme milovať a práve vtedy začne plakať. Alebo kvôli hormónom vlastne ani nemáme chuť na nejaké takéto aktivity. Jeden druhému sa musíme prispôsobiť a to nielen ako partneri, ale aj ako rodičia.

naked-459711_1920

Preto nebude iste na škodu navštíviť sex privát Košice Privatportal. Prídeš na iné myšlienky a nebudeš natoľko upätý a zlý na svoju manželku, či partnerku. Aj ona má toho veľa a pre teba bude lepšie, keď jej nebudeš každú chvíľku pripomínať, že si neplní svoje manželské povinnosti. Na rozdiel od teba si plní svoje materské povinnosti a to je viac než hocičo iné. O všetko máš doma postarané, vypraté, vyžehlené, navarené, tak ten sex trochu oželieš a vybavíš si to takto. Čím viac jej to budeš pripomínať, tým menej bude mať na teba chuť. To je zákon schválnosti.

nude-3055966_1920

Hlavne žiadne vyhrážky o tom ako si nájdeš milenku alebo, že si zájdeš sem tam niekam inam. Nechaj svoju manželku abstinovať, ty si to vybav po svojom, skrátka netlač na ňu. Ona príde časom na to, že aj ty jej chýbaš a vráti sa to opäť tam, kde to bolo predtým. Len musíš byť trpezlivý. Všetko je len obdobie, tak to treba prečkať a tvoj život sa zmení. Zlepší. Životné skúsenosti hovoria za všetko a ty sa nemusíš obávať, že by to takto zostalo už naveky. Ani ty by si veľmi nemal chuť na niečo iné, keby si sa už niekoľko rokov poriadne v noci nevyspal. Je to náročné obdobie. Vyžaduje si svoje obete.