Dobre vidieť, dobre chrániť

Dostatok svetla môže naozaj ochrániť váš majetok pred nevítanými návštevníkmi. Určite sa nebudú pohybovať v priestoroch, kde by boli celému okoliu príliš na očiach. Pre dlhodobú prevádzku sú neoceniteľnými pomocníkmi LED reflektory. Je to hlavne vďaka ich ekonomickej prevádzka a ďalším vlastnostiam, ktoré na nich oceníte. S príkonom 30W nahradia halogénové svetlo až 200W. používajú čip COB vhodný do interiérov aj exteriérov.

spirála

Čo sa týka farebného odtieňu generujú studené biele svetlo, čo je pre dobrú viditeľnosť veľmi vhodný variant. Nezanedbateľná je aj doba prevádzky, ktorá je až 50 000 hodín a tým pádom dostatočne dlhá na celodenné niekoľkomesačné použitie. Aj rozmery sú zaujímavé – necelých 20 x niečo cez 20 x necelých 5 centimetrov. S takýmito rozmermi sa dá tenký LED reflektor umiestniť aj do malých priestorov. Konštrukcia je dostatočne odolná a sklo je naviac tvrdené. Je to dobrá ochrana proti úmyselnému i neúmyselnému poškodeniu. Vo vonkajších priestoroch znesie teplotu až do -30 stupňov. A v halách, kde je naopak teplota pomerne vysoká, zachováva svoju funkčnosť až do 50 stupňov. Takže je vhodný aj pre extrémne podmienky napríklad sklární.

Ideálne osvetlenie:

výkladov – garáží – vstupných dverí a brán – dvorov – zberní – celých domov – a pod.
Pri tomto druhu osvetlenia naopak môžete dať do pozornosti dôležité veci:
reklamné plochy – obsah výkladov – sochy – historické objekty – alebo ich časti.
Využitie je teda obojstranné.

bodové svítidlo

Bezproblémová prevádzka a dobrý vzhľad to sú najčastejšie požiadavky zákazníkov. To je zároveň krédo aj firmy, ktorá vám reflektory ponúka. Tieto zdroje nájdete s rôznymi výkonmi, v čiernom prevedení a navyše s možnosťou okamžitého výpočtu úspory. Hodí sa predsa vedieť, koľko súčasných zdrojov svetla sa vám vyplatí vymeniť.