Postarajte sa o rodinu

Mať veľkú rodinu je naozaj aj veľká radosť. Keď však potrebujete ľudí niekam dostať, je to už naozaj problém. Ak si myslíte, že s tým môžete niečo robiť ani sa veľmi nemýlite, len musíte hlavne chcieť. Je to všetko hlavne o tom, že musíte naozaj chcieť, inak sa nikdy nepohnete z miesta. Keď sa však nad tým zamyslíte, občas by ste mali iba sedieť a nechať ľudí, nech to urobia za vás. Nemusíte byť iniciátor všetkého, čo sa deje okolo vás. Ja to robím vždy a ľudia si na to zvykli. A to teraz predstavuje naozaj veľmi veľký problém.

bílé auto

Ľudia si veľmi rýchlo zvyknú na to, že sa všetko deje samo od seba. No toto mi už bohužiaľ zostalo a všetko všetci čakajú iba odo mňa. A nemôžem urobiť nič s tým, aby sa to zmenilo. Beriem to však ako môj údel a naozaj som si na to zvykla a v podstate ma to ani netrápi. Teraz však musíme myslieť na to, čo je dôležité pre nás. A pre mňa rodina dôležitá naozaj je. Len si to musím celé nejakým spôsobom premyslieť. Potom uvidím, čo sa s tým dá robiť. Moja sesternica sa vydáva (a to je krásny príklad toho, ako všetko hádžu iba na mňa) a ja som dostala za úlohu zorganizovať naozaj všetko.

jeep

Musela som dostať všetkých ľudí na svadbu, takže nezostávalo nič iné ako prenájom 9 miestneho auta. Niežeby to bol problém, pretože všetci boli naozaj nadšení tým, že sa môžu odviezť všetci spolu a nemusia chodiť po jednom. Ale aj tak im už musím povedať, aby si uvedomili, že nie som dievča pre všetko. A to je pre nich asi naozaj veľký problém. Ale verím tomu, že raz po mne niekto preberie štafetu a ja si konečne od všetkého oddýchnem. Nateraz som však naozaj rada, že som si mohla požičať vozidlo, do ktorého sa zmestí celá moja hlučná rodina. Milujem ju, ale niekedy je to s nimi naozaj veľmi ťažké. Myslím si, že nakoniec však nájdeme riešenia úplne na všetko. Aj na to, kto bude organizovať veci za mňa.