Pripravte sa na každú situáciu

Spomínate si na jar, keď sa všetko pozatváralo a vy ste mohli pracovať z domu? Alebo ste dokonca vôbec nepracovali, pretože vaša práca sa nedá vykonávať z domu?

Momentálne je situácia s koronavírusom jedným veľkým otáznikom. Nikto nevie, čo môže predpokladať. Nevieme ako sa situácia vyvinie, i keď momentálne to vyzerá tak, že počet nakazených na koronavírus bude neustále stúpať. Je aj také obdobie, ktoré praje chorobám celkovo. Rána sú chladné, no cez deň sa teploty vyšplhajú k ešte stále celkom vysokým hodnotám. Začínajú sa ranné hmly, dážď a my sa prirodzene sťahujeme z vonku dovnútra, pretože takéto počasie nám neprospieva. Prospieva skôr vírusom, ktoré sa ľahšie šíria a potom privolávajú na ľudí rôzne choroby. A medzi nimi aj koronavírus Covid19.

people-3136711_1920

Tak, čo myslíte, nechajú nás opäť doma? Alebo to už nebudú také kruté opatrenia ako na jar? Dajú tomu voľnejší priebeh alebo deti znova nebudú chodiť do školy? Či už sa život vráti do starých koľají?

banana-1238713_1920

Každopádne by ste mali byť pripravený na situáciu, keď budete musieť zostať z práce a zo školy doma. Nakúpiť si určité zásoby a nevyťahovať ani nos, či päty z domu. Ušiť si rúško a to potom nosiť všade na sebe. Nakúpiť náhradu viagry, aby ste cez dlhé zimné večery a tento raz aj dni mali, čo robiť, keď už všetko v domácnosti vyluxujete a upracete podľa svojich predstáv, tak si upracte aj v sexuálnej oblasti. Keď budete mať čas, mala by to byť vaša priorita, aby ste sa postarali aj o blaho vašej partnerky alebo partnera. Tento čas, ktorý dostanete (ak ho vôbec dostaneme, no treba byť v každom prípade pripravený, lebo tu bude nečakané), treba využiť efektívne, aby ste mohli s pokojom v duši a láskou spomínať na tie pekné chvíle, keď vás nechali doma a vonku útočil koronavírus. A vy ste si zatiaľ užívali tie najromantickejšie chvíle v živote.