Tradičná slovenská reštaurácia

Gurmánsky dvor u Oravca je reštaurácia poskytujúca i donášku a dovoz jedál so zameraním na mestá Bratislava a Ružinov. Svoje prvotriedne pripravené jedlo z čerstvých surovín od overených dodávateľov donášajú nielen do spoločností, ale i do rodinných domov, bytov. Priaznivcov si získali vďaka nízkych cenám, širokému menu, ktoré ponúka najrôznejšie druhy výberových jedál a i vďaka veľmi nízkym nákladom v rámci donášky jedál, za ktoré si účtujú čiastku jedno euro a päťdesiat centov, čo je vzhľadom k dnešným vysokým cenám benzínu skutočne zanedbateľná suma.

menu

Veľkosť porcií podávaných na Gurmánskom dvore u Oravca sú nadštandardné a len veľmi ťažko by ste hľadali konkurenčnú reštauráciu, ktorá vám za rovnakú alebo podobnú sumu ponúkne tak veľkú a pestrú porciu vami objednaného jedla. Na svoje si prídu nadšenci klasických, tunajších, tradičných slovenských jedál ako i vegetariáni, ktorým sú pripravované špeciálne druhy jedál. Hoc je bezmäsitý, vegetariánsky spôsob života v súčasnej modernej dobe veľmi rozšírený, neustále narastá na popularite a naberá do svojich kruhov čoraz viac ľudí, nemožno hovoriť o nejakom rapídne obrovskom počte reštaurácii, ktorí sa prispôsobujú ľudom nekonzumujúcim mäso a tak sa vegetariáni môžu cítiť,,stavaní na vedľajšiu koľaj´´.

čerstvé potraviny

To však v Gurmánskom dvore u Oravca neplatí. Na ich oficiálnej webovej stránke máte okrem iného každý deň k dispozícii aktuálne denné menu Bratislava, Ružinov, po ktoré si môžete prísť osobne a vychutnať si ho v príjemnom, tradičnom, pohodlnom prostredí s harmonickou atmosférou alebo si nechať doviesť priamo ku vám domov. Napríklad, na pondelok 13.3.2023 máte na výber z poctivého slepačieho vývaru alebo hrachovej polievky so slaninkou, bravčových medajlónkov, kuracích prsíčok, bryndzových pirohov, bravčových rezňov, vyprážaného syra, grilovaného Camemberta či bryndzových halušiek.