Detská móda : značka obuvi

V prípade módnych značiek sa deti už dlho stávajú rovnako sľubnými zákazníkmi ako ich matky: počet kolekcií detských topánok, ktoré sa menia zo sezóny na sezónu, nie je nižší ako kolekcie žien. Dnes, ak chcete a máte dostatok peňazí, môžete nájsť módne detské topánky pre dieťa v akomkoľvek veku – od jedno ročného dieťaťa až po  13-ročného .

kecky

  • Pre najmenšiu štýlovú obuv britská módna značka Burberry vyrába charakteristický kostkovaný vzor, ​​zdobí miniatúrne topánky a jesenné topánky pre deti do dvoch rokov.

  • Slávna značka Converse, ktorej tenisky nosia dospievajúci a dospelí, deti, produkuje malé modely svetlých tenisiek, ktoré určite oslovia malých módnych šampiónov: oranžové, zelené, modré, ružové odtiene.
  • Štýlové tenisky pre chlapcov nájdete v zbierkach detských topánok značky Prada a v kolekcii Gucci nájdete miniatúrne topánky pre jednoročné deti v rozoznateľných značkových farbách talianskej značky.
  • Samozrejme, pre dievčatá je výber oveľa rôznorodejší – počet rôznych modelov topánok pre dievčatá vyrábaný módnymi značkami nie je nižší než rozmanitosť modelov pre dospelé ženy. V kolekciách dizajnérov nájdete detské topánky pre každý vkus: športové tenisky, klasické baletné, letné sandále, miniatúrne topánky s plochou podrážkou, štýlové gumové topánky.

gumáky

  • Značka Prada napríklad ponúka matkám, aby učili dievčatá na módu pomocou štýlových baletných topánok a sandáliek vyrobených zo striebornej kože s rôznymi dekoráciami – od lesklých kameňov až po gýčové ozdoby. Michael Kors vo svojej detskej línii zahŕňal sériu letných papučiek s jednoduchým dizajnom na plochých korkových podrážkach, tiež zdobených lesklými kameňmi. Skutočným darom budú topánky z kolekcie Ralph Lauren – štýlové topánky na plochej podrážke z lesklej lakovej kože vo svetlých farbách.
  • Dokonca aj dizajnér John Galliano, známy svojimi extravagantnými výtvormi pre dospelé ženy, vyrába štýlové topánky pre deti. Módne detské topánky značky John Galliano sú predovšetkým pohodlné a praktické. Ide o  gumové a kožené topánky zdobené štýlovými výtlačkami.