Kvetinárka je základ

Kvety sú nádhernou ozdobou a dodávajú miestnosti nádherný prírodný vzhľad. Nie každý má kvety rád, avšak pre mňa sú kvety základ. Kvetinárka je teda pre mňa súčasťou mojich dní. Či už ide len o skrášlenie priestoru na bývanie alebo o náš podnik.

gerbera

Zažila som už veľa miest kde kvety navodili tú správnu atmosféru. Ak sedím v kaviarni a je plná kvetov cítim sa v nej oveľa lepšie. Keď prídem ku kaderníčke a má po celom salóne kvety, taktiež sa cítim príjemnejšie. Myslím si teda že aj pri podnikaní je kvetinárka základom.

fialka

Aké kvety?

Skúste ich doladiť podľa toho akú atmosféru chcete navodiť. Mne sa veľmi páči ak sa zvolí iba jeden druh.Napríklad zvolíte ruže. Porozmiestňujte ich po celom priestore. Veľa, veľa a ešte raz veľa! Len to vytvorí „wau“ efekt. Ak vlastníte kaviareň skúste posypať stoly lupeňmi ruží. Neviem si predstaviť nič krajšie ako krásnz vzhľad a príjemnú vôňu kvetov.

To isté platí aj u vás doma. Ak máte záhradku určite si kvety posaďte. Málokto sa však vie o kvety postarať ako kvetinárka. Je tak isto zložité ich aj ďalej spracovať a upraviť. Preto je vhodné ak máte niekoho kto sa v tom dobre vyzná. Vie vám tak isto poradiť aj pri voľbe typov kvetu. Tak isto ako sa o nich postarať aby vám vydržali čo najdlhšie.

růže

Ak organizujete nejakú akciu, taktiež je vhodnou voľbou kvetinárka. Postará sa vám o nádhernú výzdobu a určite sa jej poďakujete. Kvety je možné doladiť s celou výzdobou, ktorú chcete mať. Skúste sa pohrať aj s viacerými farebnými kombináciami. Je ale potrebné sa vyznať v tom čo sa k čomu hodí. Pomiešané rôzne druhy a farby kvetov vôbec nevyzerajú dobre.

Je to určite finančne náročná záležitosť ak chcete mať stále čerstvé a nové kvety každý deň. Avšak napriek tomu si myslím, že sú to dobre investované peniaze. Možno práve v tomto si váš podnik získa obľúbenosť.