Urobte maximum

Je smiešne, prečo sú niektorí ľudia tak veľmi naviazaní na to, čo je okolo nich. Je smiešne, že niekedy si ani neuvedomujete, prečo si na tom tak veľmi zakladáte, však? Ale verte tomu, že všetko, čo je pre vás naozaj dôležité, je nakoniec iba vo vašej hlave. Ja som tiež bola taká. Vždy som chcela byť perfektná, vždy som chcela byť upravená a urobiť všetko preto, aby celé moje telo vyzeralo čo najlepšie. Nakoniec si musíme uvedomiť to, že aj keď chceme byť perfektný, nebude to tak nikdy. Nikdy nebudeme taký, za akých by nás chceli mať. A to je naozaj niečo, čo bude pre vás dôležité.

voblery

Chcete urobiť niečo viac?
Ja som chcela. Chcela som, aby som trávila čas len sama so sebou, aby som proste bola sama pre seba a vedela som, že ak to nespravím ja, nikto si za mňa môj čas neužije. Chcela som športovať, ale chcela som byť aj v prírode. A chcela som, aby bolo všetko presne tak, ako som si to vždy predstavovala. Asi preto som sa rozhodla, že začnem chodiť na ryby. Mať z toho aj nejaký úžitok je predsa príjemné spestrenie všetkého, čo je pre vás dôležité, no nie? Teraz už je to iba na vás.

udička

Čo na to potrebujem?
Ja som zvolila udice a voblery, no som si takmer stopercentne istá, že skúsení rybári by so mnou asi veľmi nesúhlasili. Nezáležalo mi na tom. Ja som vedela, čo chcem a vedela som aj, prečo to chcem. Takže som preto urobila všetko, na čom som si zakladala. Ak je to niečo, čo má zo mňa robiť zlú, tak nech. Je mi to jedno. Ale bola som šťastná. A to bolo pre mňa naozaj veľmi dôležité, takže som už viac neváhala. Je to niečo krásne a úžasné, tak prečo sa nad tým nezamyslieť aj takýmto spôsobom? Bola som vonku a urobila som pre seba všetko, čo som nakoniec tak či tak urobiť chcela. Tak čo sa nad tým nepozastaviť aspoň takýmto jednoduchým spôsobom? Veď je to predsa len úžasné, no nie?