Vonné sviece dokážu zázraky!

Poznáte to. Prídete unavený zo školy alebo z práce a chceli by ste aspoň trošku oddýchnuť a vypnúť. Ak ste sami doma, je to ešte vhodnejší spôsob, pretože nie každému tento druh vône svieti. Nehovoríme teraz o umelých osviežovačoch dostupných v každom obchode. Do módy opäť prichádzajú vonné sviece. Prečo?
Jednou z ich výhod je, že sú dostupné v rôznych vôňach a veľkostiach. Či už chcete väčšiu alebo menšiu, farebnú alebo bielu, s vôňou levanduľe, ruže, pomaranča alebo borovice, je to len na vás! Ich príjemná vôňa vás dokáže dostať do skvelej polohy. Ideálne je si pri nich napríklad čítať alebo iba ležať. Existujú aj druhy, ktoré sú cielene zamerané na upokojenie napríklad pri učení sa.žena sviečka svetlo.jpg
Nielen že váš byt bude nádherne voňať. V zimnom období vám totiž navodia i pocit tepla a pohody. Urobte si k tomu teplý čaj, zababušte sa do deky alebo svetra, pustite si nejakú romantickú komédiu a svet je len váš!
A čo takto horúci kúpeľ? Na okraj vane si položte drobné sviečky, v prípade potreby si zvoľte jednu takú, ktorá má vašu obľúbenú arómu. Do vane si napustite penu alebo soľ, zavrite oči a relaxujte. Uvidíte, že po pár minútach sa budete cítiť ako znovuzrodený!
Výhodou týchto produktov je ten, že sú zamerané na to, aby sa človek pri nich uvoľnil a oddýchol. Navyše ich dostať i krásne zabalené, preto sú vhodným darčekom pre vašich blízkych alebo priateľov.sviečka domov kniha.jpg
Dnes už dokonca nájdete i také, ku ktorým stačí dokúpiť rôzne éterické oleje. Nakvapkáte pár kvapiek na malý tanierik, ktorý uložíte na podnos nad sviečkou a máte vonnú sviečku a dokonca každý deň inej vône! Vrelo vám tento produkt odporúčame, nakoľko ho sami máme doma a je naozaj skvelý.
Ak ste chorý, stačí pár kvapiek mentolových kvapiek a odrazu sa vám bude i ľahšie dýchať.
Tak čo, vyskúšate náš tip? Veríme, že sa vám zapáči sa stane sa vašim pomocníkom v domácnosti.