Zažite rozkoš s tantra masážou

Zatiaľ čo prax tantry v modernej dobe zahŕňa intimitu s partnerom, skutočný význam tantry je oveľa duchovnejší a spirituálnejší. Význam tantry je definovaný odlišne v závislosti od geografickej polohy, náboženstva a duchovného presvedčenia. Okrem toho, tantra sa v priebehu rokov vyvinula do mnohých podôb a praktík, spomedzi všetkých sa však stala najznámejšia práve tantra masáž.

Tantra masáž

Spoločný znak, ktorý spája všetky tantra praktiky je že tantra je spojená s rovnováhou energie a prelínaním týchto energií, aby sa dosiahol pozitívny výsledok vplývajúci na mentálny i telesný aspekt. V skutočnosti slovo, ktoré dnes poznáme ako tantra, pochádza zo sanskritských slov „tanoti“, čo znamená expandovať, rozširovať, a „trayati“, čo znamená oslobodenie.

Aby sa dala táto rovnováha dosiahnuť, tantrické učenia a masáže môžu byť použité duchovne alebo sexuálne na zlepšenie každodenného života jedinca či partnerov. Hlavným zameraním a cieľom tantry je rovnováha a prepojenie s cieľom dosiahnuť pozitívne myslenie. To sa dá dosiahnuť pomocou mnohých praktík vrátane, ale nie výlučne, meditáciou, jogou, dýchacími technikami a masážou, ktorá zahŕňa viacero týchto vecí.

Tantra masáž

Na rozdiel od iných foriem masáže, tantra Bratislava masáž využíva kontakt telo na telo, aby ponúkla nadpozemský erotický zážitok. Jeho cieľom je priniesť silné vlny potešenia tým, že telo priblížite k vyvrcholeniu, no bez konečného zavŕšenia. Keď sa dosiahne uvoľnenie všetkej sexuálnej energie, je to mimoriadne euforický vrchol, ktorý veľmi ľahko nahradí klasický orgazmus, ktorý bežne zažíva väčšina ľudí.

Tantrická masáž vytvára duchovný tranz a uvoľnenie sústredením sa na silu dotyku a využívaním tantrických techník na účely, ktoré sa líšia od klienta ku klientovi. Býva to spoznávanie svojej vlastnej sexuality, zvýšenie libida či predĺženie vzrušenia či erekcie.