Nerezové zábradlie od LMmont vydrží

Pri navrhovaní a realizácii systémov nerezového zábradlia LMmont možno zvažovať množstvo rôznych materiálov. Väčšina architektov však zistí, že práve nerezové zábradlie je ťažké poraziť z hľadiska estetiky, modernosti, funkčnosti i hodnoty. Nerezové systémy zábradlia môžu vyzerať elegantne a moderne, ale aj formálne a tradične. Nerez je veľmi odolný a dlhotrvajúci materiál, preto sa oplatí do nerezového zábradlia investovať. Navyše nepotrebuje žiadne povrchové úpravy, iba odstraňovanie prípadných nečistôt pre údržbu materiálu.

Nerezové zábradlie

Systémy nerezového zábradlia verzus systémy hliníkového zábradlia

Nerez je často materiálom pre systémy nerezového zábradlia, ktoré si zákazníci volia, pretože vykazuje vynikajúcu pevnosť a veľmi dlho vydrží v porovnaní napríklad s hliníkom alebo drevom. Z estetického hľadiska ponúka nerez jasné výhody, nakoľko ochranná vrstva hliníka časom zvykne zbelieť a niekedy praskne. Hliník je vďaka svojej mäkkosti náchylný na povrchové škrabance a preliačiny, čo sťažuje čistenie a údržbu.

Nerezové zábradlie a muž

Prevedenie nerezového zábradlia LMmont

Prevedenie nerezového zábradlia sa dá v LMmont naprojektovať rôznym spôsobom. Jedným z nich je napríklad stĺpikové prevedenie so sklenenou výplňou. Kombinácia nerezové zábradlia a skla spája dva veľmi moderné, luxusné materiály s čistým lesklým štýlom. Na rozdiel od iných prevedení je toto veľmi otvorené a nebráni ani svetlu ani výhľadu. Priestor je tak prepojenejší a otvorenejší. Obzvlášť sa to hodí do projektov, kde chcete ukázať krásne luxusné schodisko alebo dokonalé záhony rastlín vysadené popri ňom. Nerezové zábradlie je odolné voči hrdzaveniu a tak je dokonale vhodné aj do exteriérov. Málokto vie, že nerez je považovaná za trvalo udržateľný materiál, keďže sa dá recyklovať a znova používať. Ak by ste potrebovali viac informácií, prípadne konzultáciu, či kalkuláciu, radi vám poradíme v akejkoľvek otázke týkajúcej sa nerezových zábradlí. Určite nás v LMmont kontaktujte kedykoľvek.