Nálepky a etikety na fľašky na mieru

S prípravami svadby je často spojených množstvo starostí a vybavovačiek okolo svadobnej sály, hostiny, výzdoby, kvetín, šiat a kopec iných maličkostí. Práve tie maličkosti väčšinou budúci svadobčania zanedbávajú, odkladajú ich na poslednú chvíľu alebo im neprikladajú až takú veľkú dôležitosť. Predsa len samozrejme, že je to ich spoločný deň a malé detaily ohľadom hostí možno pre nich nie sú až také dôležité. Pokiaľ však plánujete svadbu, nemali by ste zabúdať ani na to, že ide o oslavu nie len vašej lásky, ale rovnako budete túto oslavu zdieľať i so svojimi najbližšími rodinnými príslušníkmi, priateľmi a známymi. Preto určite chcete, aby na váš veľký deň s láskou a krásnymi spomienkami spomínali okrem vás aj vaši hostia. Vynikajúce jedlo, hriešne dobré koláče a zábava s hudbou, ktorá roztancuje celú sálu sú samozrejmosťou, ktorá by na svadbe nemala chýbať. Vrátane týchto vecí môžu, ale k výnimočným spomienkam prispieť aj ostatné maličkosti a detaily, medzi ktoré patria napríklad pekné menovky pri stole, netradičné pozvánky na svadbu či malé darčeky.

svadobná sála

Jedným z pekných darov, ktorý poteší každého hosťa je výslužka so svadobnými koláčmi, ku ktorým sa zvykne dávať i fľaša svadobného vína, prípadne iného alkoholu. Dizajn etikety na fľaške viete prispôsobiť podobne, ako aj krabičku koláčikov do rovnakého, prípadne podobného štýlu, ako je svadobná výzdoba či grafická potlač svadobných oznámení.

svadobná etiketa

Na nálepky na fľaše https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/ môžete vrátane vašich mien, ako nevesty a ženícha a dátumu vášho veľkého dňa nechať vytlačiť aj vašu spoločnú fotografiu alebo zamilovaný či vtipný popis. Takáto fľaša s personalizovanou nálepkou alebo etiketou bude potom peknou pamiatkou, ktorú si hostia môžu uchovať. Okrem svadby viete nálepky na fľašu prispôsobiť aj ako dar pre oslávenca, ktorého čaká životné jubileum alebo iná oslava. V tomto prípade môžete dať na etiketu číslo veku a gratulačný vinš či vtipný odkaz. Podobne je možné nálepku upraviť aj pre príležitosti narodenia bábätka, oslavy krstu alebo pre firemné stretnutie či inú príležitosť.