Zázrak menom kolagén

Či využívate služby kozmetických salónov a navštevujete ich s pravidelnosťou alebo sa starostlivosti o svoju pleť venujete doma a dávate si na tom záležať, kolagén a jeho nezanedbateľné účinky Vám nie sú neznáme. Kolagén je v prípade pleťovej starostlivosti veľmi dôležitým prvkom, ktorý má na starosti prirodzenú tvorbu zdravých buniek, pleť je vďaka nemu omladená, veľmi pružná a svieža, pôsobí zdravo a mladistvo. Jeho hydratačné účinky pleť zanechávajú dokonalo hydratovanú, zabraňuje jej vysúšaniu a jeho relaxačný účinok spolu s regeneračným vlastnosťami z neho robia jednu z najdôležitejších zložiek pleťovej kozmetiky.

bunky na tvári

Liftingová kolagénová maska s kyselinou hyalurónovou Shemen Amour je dokonalým spojením kolagénu pre tvorbu nových pleťových buniek, ozdravujúcich a prospešných minerálov z Mŕtveho mora pre viditeľné zlepšenie stavu pokožky a výťažkov tých najprospešnejších rastlín pre Vašu pleť – zeleného čaju, rozmarínu a žihľavy spolu s avokádovým olejom a bambuckým maslom – ktoré pleť zásobia všetkými potrebnými vitamínmi a živinami pre jej správne fungovanie a takisto ju hĺbkovo hydratujú. Po jej aplikácii bude Vaša pleť prekrásne ozdravená a svieža, bez známok únavy a príjemne hebká a jemná, účinky tejto kolagénovej masky sú viditeľné a hlavne citeľné v podstate okamžite po jej použití.

pleťová kozmetika

Starostlivosť o pleť môže byť pomerne jednoduchou záležitosťou, ak zvolíte vhodné a účinné produkty, ktoré naozaj účinkujú a sú pleti nápomocné. Preto si doprajte v prípade pleťovej kozmetiky to najlepšie čo môžete, Vaša pleť sa Vám za to nepochybne poďakuje a Vy aj plynúcimi rokmi budete vyzerať stále nádherne. Tvár je to prvé, čo si na ľuďoch všímame a zároveň je najviac vystavená poškodeniam rôzneho druhu a škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia, preto jej doprajte patričnú starostlivosť, aby ste si svoju pleť na tvári udržali kvalitnú a zdravú čo najdlhšie.