Erotická masáž a jej druhy

Erotická masáž má vo svete masážou svoje pevné miesto. Od tej klasickej sa samozrejme líši už len uvítacím ceremoniálom. Tým nechceme povedať, že by klasická masáž bola niečo menej a nikto sa s vami tak nezaoberal. Ale pred erotickú masážou je klient vysprchovanie a sprcha či kúpeľ môže prebiehať spoločne (väčšinou to tak je). Pri spoločnej kúpeli dochádza k prvému telesnému kontaktu, mydlení, hladenie, jemné masírovanie a umývanie.

 

tužba

 

Po sprche je klient uvedený späť do izby a za sprievodu príjemnej hudby, plamienkov sviečok, pri tlmenom osvetlení začína masérka doslova čarovať svojimi hybkými prstami, dlaňami, zadočkom a mnohokrát skrátka celým svojím telom (záleží na type masáže). Pri erotických masážach nechýba ani občerstvenie a nápoje.

 

Rozdiel medzi relaxačné a erotickú masážou

Erotická masáž sa tiež od klasickej relaxačnej líši tým, že je masérka buď ľahko odetá, prípadne úplne nahá a cieľom je sexuálne vzrušenie. K masáži sa využíva kvalitných neparfumovaných a antialergénny olejov a gélov. Erotické masáže nepredstavujú rozhodne žiadnu vymazlenost doby. Prvé záznamy o nich siahajú do starovekej Indie, niekedy okolo 4 až 6 storočí nášho letopočtu. Už v tejto dobe sa počas erotických masážou využívalo vonných olejov a byliniek. Mnoho ľudí napriek tomu stále žije v predsudkoch, hoci erotická masáž nie je primárne myslená ako sexuálne služba, kde je súčasťou aj bozkávanie, orálny či klasický sex, a to ani za príplatok u masážou nehrozí.

 

Masáž prostaty

K obľúbeným typom masáže radených do kategórie erotické, patrí napríklad masáž prostaty, ak chcete stimulácia mužskej predstojnej žľazy. Označovaná je ako bod P čiže mužský bod G. Nezriedka dosahujú muži pri stimulácii prostaty orgazmu, ktorý ako sa zdá je pre nich porovnateľný s orgazmom pri klasickom sexe, alebo pri masáži penisu. Masáž prostaty prináša nielen slastné okamihy, ale aj množstvo zdraviu prospešných bonusov. Je vhodnou prevenciou ako udržať prostatu zdravú, upravuje hormonálny stav v tele, ovplyvňuje pozitívne problémy s inkontinenciou, obohacuje svet sexuality a tým povzbudzuje psychiku, pomáha tiež pri padaní vlasov, nápomocná je rovnako pri impotencii.

 

milovanie

 

Thajská masáž

K ďalším obľúbeným masážam tejto kategórie patria thajská masáž, ktorá je balzamom pre telo i dušu. Navodzuje pocity úľavy, po ktorých túži každý človek. Thajské masáže sú jedny z najčastejšie používaných na prianie klienta a tiež nechýba v žiadnej ponuke masážneho salónu. Typov thajských masáží je viac a každá je niečím špecifická. Pri každej podľa typu využíva iných prostriedkov na uvoľnenie tela a mysle.